Број на оглас: 3348631
Објавен на: 06.04.2020, 13:00
1 / 6

SE PRODAVA AUDI A5 2.0 Tdi 2013 GODINA

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A5
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Nikola
Куманово
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDITO E MN ZAPAZENO