Број на оглас: 3348545
Објавен на: 22.02.2020, 16:19
1 / 1

Seme detelina ( lucerka ) debarka, ekstra cena

180 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Semeto e od rekolta 2019g, selektirano,