Број на оглас: 3348198
Објавен на: 03.05.2020, 13:41
1 / 10

Se prodava Hyundai Tucson 2007

6.000 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Tucson
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
104 kw / 141 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Hyundai Tucson 2007 godina max socuvan i servisiran redovno.
Realna kilometraza so garancija - 160.000km
4 novi gumi
Donesena od Italija
Tel za kontakt: 075-772-237