Број на оглас: 3347805
Објавен на: 04.06.2020, 21:10
1 / 12

Se prodavaat dve kuki

170.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
360 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
640 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
18.noemvri

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Celosna opremena kuka vo blizina na centarot na gradot