Број на оглас: 3347711
Објавен на: 27.03.2020, 01:37
1 / 4

СЕ ПРОДАВА СТАН 57m2 ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ

700 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Васко Карангелески

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан 60m2 по имотен лист во строг центар на градот на улица "Васко Карангелески" поточно во зградата меѓу 13-катница и маркет Ирнекс. Станот е реновиран пред неколку години почнуваќи од комплет нова електрична, водоводна инсталација, купатило, паркет, врати...Станот поседува и подрум и свое паркинг место пред истата.Влезот на зградата е со безбедноста врата, домофони, сопствени хидрофори