Број на оглас: 3346672
Објавен на: 19.02.2020, 08:24
1 / 9

MEGA KAMION

25 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MEGA KAMION VOLVO - 11.2012

GUMI PREDNI 315 / 60 - 70%
POGON 295 / 60 - 100%
PRIKOLKA 435 / 50 -19.5