Број на оглас: 3346039
Објавен на: 02.12.2019, 20:20
1 / 3

Vw sharan vo delovi

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Do posledno strafce