Број на оглас: 3345082
Објавен на: 08.08.2020, 09:55
1 / 12

Suzuki VL800 Intruder - 2005

4.500 €
Марка:
Suzuki
Вид:
Останато
Година:
2005
Модел:
Intruder VL800
Километри:
30000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot se naogja vo Delcevo,momentalno e na It tablici,i e vo odlicna sostojba...
Za povekje info na tel.077.855-222