Број на оглас: 3344649
Објавен на: 26.03.2020, 18:13
1 / 4

Kamaz

6.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Proizveden 96 ne registriran trupcar moze zamena za kola do 2000/3000 evra