Број на оглас: 3344138
Објавен на: 09.08.2020, 08:25
1 / 3

Malaguti F 10

850 €
Марка:
Malaguti
Вид:
Скутер
Година:
2002
Модел:
F 10
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorceto e na Mk tabla trajno registrirano 50kub 750 evra bez zameni
tel 070676102
??????? DOLNIOT BROJ NE RABOTI ??????