Број на оглас: 3344130
Објавен на: 02.08.2020, 09:21
1 / 4

Gilera Stalker 50

800 €
Марка:
Gilera
Вид:
Скутер
Година:
2010
Модел:
Stalker 50
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Skuterot e na stranski tablici moze da se carini cena 800evra bez zameni
tel 070676102
??????? DOLNIOT BROJ NE RABOTI ??????