Број на оглас: 3343908
Објавен на: 26.03.2020, 22:13
1 / 4

Arora 150 cc

180 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2007
Модел:
Arora

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Ispravna sostojba moze i zamena za telefon
ili za aluminiumski badashi 15ki so 4 strafa