Број на оглас: 3343734
Објавен на: 09.08.2020, 12:12
1 / 10

Audi a6 2.0 tdi

5.300 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-Audi a6 2.0 tdi 103kw 2005 godina

-Kilometraza 320 000

-S-line paket

-18 bandasi

-registrirana do 11.03.2020 so zelen karton

-moze i zamena