Број на оглас: 3343598
Објавен на: 09.09.2020, 20:14
1 / 12

Renault Laguna1.9DCI 125ks 6 brzini Ekstra!!!

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Laguna 1.9 dci sedan (familijarna kola )
2006/05 god,6 brzini,
1 godina registracija
full servis sega napraena so dokumenti - bez nikakvi dopolnitelna vlozuvanja
novi zimski gumi
+ alu felni 16"
+ 3 kluca
maksimalno socuvano i odlicen
motor,
proizvedena za svajcarski pazar,so naj ful oprema,site servisi napraveni vo besprekorna sostojba
*moze da se proveri vo bilo koj servis

Од страна на опрема:
*Серво
*Airbag
*Двозонски климатроник
* Aтестиран вградени клима фолии
*Борд компјутер
*Греачи на ретровизори и стакла
*Електрика на сите 4 стакла
*Магленки напред назад
*Ролетни
*Старт Стоп систем
*Електрична рачна
*Команди на волан
*Сензор за светлина
*Централно
* EU Кука
* АЛУ ФЕЛНИ 16'