Број на оглас: 3342798
Објавен на: 23.05.2020, 23:35
1 / 6

Stan pod kirija za stranci

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Vasko Karangelevski 37b

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot e komletno namesten.
Se naogja odma do hotel Bitola pozadi noviot pazar.
Mob. 070 544 829