Број на оглас: 3342679
Објавен на: 08.07.2020, 01:33
1 / 6

Seat Cordoba

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Cordoba
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat kordoba 1.4 dizel reg cela god