Број на оглас: 3342569
Објавен на: 10.08.2020, 07:52
1 / 2

VW CD radio golf 5 passat

40 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Ispravno CD radio za golf 5 Passat