Број на оглас: 3342029
Објавен на: 17.08.2019, 13:10
1 / 12

Vw Golf 6 2.0 TDI -10 (HighLine)

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw Golf 6 2.0 TDI
God:2010/09
So Ful Oprema (HighLine)
Sacuvan do max
So 163000km pominati so servisna kniska
Plateni Davacki do reg
Vredi da se Vidi
Proverka Po Vasa Zelba...👌
Tel: 071-553-111