Број на оглас: 3341764
Објавен на: 06.10.2019, 11:35
1 / 3

Semejna kuka

1 €
Број на соби:
12
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
160 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 1 Паркинг
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
Kumanovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka.. vo blizina na monopol i market Selman turizam