Број на оглас: 3341150
Објавен на: 05.04.2020, 20:13
1 / 1

Викендичка во село Стење

13.000 € Цената не е фиксна
Квадратура:
49 m²
Број на соби:
2
Греење:
Друго
Наместена:
Не

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендичка во село Стење на 80 метри од брегот на Преспанското езеро.
Површина на викендичката е 49 метри квадратни.
Се наоѓа на одлична местоположба и до неа се доаѓа на убав и широк асвалтиран пат од било која точка од Републикава.
Околу цената има простор за договор.
Лице за контакт Владо 076227408.