Број на оглас: 3341048
Објавен на: 26.03.2020, 18:56
1 / 2

Masina za perenje alista

2.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za perenje alista Favorit
Masinata funkcionira, no ne i raboti centrafugata. Se drugo e OK!
Cena 2500den nee fiksna
Moze i zamena dadete ponuda