Број на оглас: 3341024
Објавен на: 09.10.2019, 21:06
1 / 5

Corsa 1.3 CDTI Multijet ekonomicna

3.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Corsa 1.3 cdti multijet ...original kilometri top sostojba, promeneto ulje i filtri, gumi extra i registrirana pred deset dena so zelen karton do avgust 2020 godina...domakinski cuvana