Број на оглас: 3339624
Објавен на: 29.03.2020, 17:12
1 / 12

Citroen Xsara Picasso / picaso pikaso /

1.700 €
Марка:
Citroen
Модел:
Xsara Picasso
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen Xsara picasso 2.0hdi disel 2001 god, 66kw, 90 ks , ekonomicno 5,5 litri gradska, Klimatronik ispraven,aluminski felni, novi gumi,radio SONY blutut,aux,divx,mp5,usb, nov akumulator. Voziloto e pali vozi. Boja temno siva. Cena super 1700 evra.