Број на оглас: 3339463
Објавен на: 14.08.2019, 12:53
1 / 12

TISSOT PRS 516 Chronograph

14.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Часовникот е нов и оригинален, со изгравиран сериски број на задната страна, водоотпорен (тестирано и проверено), купен од Шведска, од официјална продавница на Tissot. Целосните спецификации на часовникот ги има низ сликите. Не правам замена за ништо.