Број на оглас: 3339027
Објавен на: 21.03.2020, 21:30
1 / 1

FORD POLOVNI DELOVI I SERVIS / POLOVNI DELOVI FORD I SERVIS

87 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


"FORD" АВТО ПЛАЦ:

- За секој купен дел, доколку го монтирате во нашиот сервис, добивате 20 % попуст на работна рака.

- Откупуваме лесно оштетени, или со странски документи FORD возила од 2002-ра год. и понови.

Работно време: 09:00 - 17:00 ч.
Локација: Момин Поток
Контакт тел: 078 405-705 ; 070 212-341
*** ВО НЕДЕЛА НЕ ОДГОВАРАМЕ НА ТЕЛЕФОНСКИ ПОВИЦИ ***