Број на оглас: 3338754
Објавен на: 23.05.2020, 19:57
1 / 8

ПЛАЦ ЗА КУЌА

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
880 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Плац за куќа 880 квадрати во Кавадарци над Бриони, елитна населба.
070 220 355