Број на оглас: 3338420
Објавен на: 24.02.2020, 19:25
1 / 6

Se od Delovi za SCANIA - Polovni

1 € Цената не е фиксна 2 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se od delovi za Scania 380ka - POLOVNI , imame rastureni 2 scanii 380ki 2003 Euro 3ki od VOZNA sostojba .

#Motor #Menjac #SeOdKabina #defirencijal

So povolni ceni .

Prakame i po kargo.

Tel.+389 71 304 200
(Moze i Viber)

Потврден огласувач
 GBS Trans DOOEL (претпријатие)