Број на оглас: 3338041
Објавен на: 13.06.2021, 12:22
1 / 1

ford tranzit

1.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2.5d obicen 80ks slabi dolni lageri na masina
dolzina 5.5m
Mozna e zamena