Број на оглас: 3338024
Објавен на: 07.08.2020, 09:39
1 / 10

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 157KS 4X4

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C-Crosser
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
116 kw / 158 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 157KS 4X4
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2008)GOD
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-4X4;
-BORD KOMPJUTER;
-TEMPOMAT;
-KOZA;
-HALOGENKI;
-METALIK BOJA;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-ZATEMNETI STAKLA;
-EURO KUKA;
-NAPRAVEN E KOMPLETEN SERVIS;
-REGISTRIRAN;
-ZELEN KARTON;
------I N F O:(071//252-444)------