Број на оглас: 3337760
Објавен на: 21.08.2019, 13:00
1 / 7

Se prodava Mercedes C270

2.599 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 270
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes regestriran cela godina plateno danok za 2019, napraven golem servis pred 2 meseci promeneto ulje, filtri, plocki diskovi ,ulje na menjac filter novi gumi letni plus 4 zimski, voziloto e vo odlicna sostojba cena na lice mesto