Број на оглас: 3337522
Објавен на: 21.02.2020, 08:24
1 / 3

Se prodava avtobus

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Avtobus 40 sedista vo odlicna sostojba tel za kontakt 071 349 954. Mozi i zamena