Број на оглас: 3337171
Објавен на: 02.08.2020, 09:59
1 / 7

Ford Galaxy

2.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Galaxy
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dizel 1.9tdi 86kw 116ks
carinet plateno se do registracija !