Број на оглас: 3336349
Објавен на: 09.10.2019, 19:44
1 / 3

Alfa Romeo 147 2006 1.9jtdm 150hp

2.000 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e kompletno servisirana. Smenet Rebrast kais, zategaci, vodna pumpa, sredena prednica pred 4000km. Proverka kade sakate po vasa zelba. Kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.