Број на оглас: 3336030
Објавен на: 16.11.2020, 18:41
1 / 8

Golf 1.9 tdi

5.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1.9 tdi DPF ekstra sacuvano registrirano 1 god aluminski bandazi 16ki
cena 5200€