Број на оглас: 3335891
Објавен на: 04.06.2020, 13:38
1 / 12

Honda cbr 600 rr

5.300 €
Марка:
Honda
Вид:
Спортски
Година:
2008
Модел:
Cbr600rr
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Honda cbr 600 rr 2008 godina motorot e uvezen od amerika i e na nasi tabli motorot e so pominati 26000 km servisiran e komplet so nov akomulator i e registriran ne e pagan i ne e farban ima two brothers auspuh led svetla vo odlicna sostojba