Број на оглас: 3335812
Објавен на: 30.03.2020, 17:20
1 / 3

Filter za akvarium Resun

800 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Вид на оглас: Се продава


Potopna pumpa(filter) Resun,1500 litri na cas,koristena 6 meseci...Komplet so bioloska i mehanicka filtracija