Број на оглас: 3335490
Објавен на: 09.07.2020, 18:54
1 / 5

Продавам менувам бандажи со гуми

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам бандаши со гуми две 205 55 16 и две 215 55 16 од мерцедес може замена за бандаши за мерцедес 17 или 18 со ширина минимум 8 цола