Број на оглас: 3334990
Објавен на: 09.08.2020, 18:10
1 / 3

Aparat per pula+mbajtesi+frigorifer Beko

850 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Shitet aparat per pjekjen e pulave bashk me mbajtesin e aparatit dhe frigorifer beko
Per me shum info tel: 071 800 482