Број на оглас: 3334463
Објавен на: 20.02.2020, 19:22
1 / 3

Huawei, OnePlus, Samsung, LG, Lenovo Mobilni telefoni novi

9.900 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Huawei
Модел:
Mate 20 Pro
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
8 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам нови мобилни телефони

Huawei Mate 20 Pro Black 8GB 128GB - 26900,00

Lenovo Z5 Pro Black 6GB 64GB - 9900,00

Samsung Galaxy A70 nov so A1 garancija 24m. 6GB 128GB 17900,00