Број на оглас: 3334450
Објавен на: 03.04.2020, 12:09
1 / 8

SE PRODAVA EKSTRA AUDI A 4

3.499 € Цената не е фиксна 3.599 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
134 kw / 182 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDITO 2.0 tdi E NA ANGLISKI TABLICI SO DESEN VOLAN, EKSTRA SOCUVANO SO EKSTRA CENA, FUL OPREMA, BEZ NEDOSTATOCI, VREDI DA SE POGLEDNE !!! VE OCEKUVAME !!!