Број на оглас: 3334289
Објавен на: 22.02.2020, 21:56
1 / 5

Opel antara

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba,moze da se vide vo sekoe vreme !