Број на оглас: 3333944
Објавен на: 15.02.2020, 02:24
1 / 11

Passat Cc

10.100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
CC
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Passat cc 2010 god, 103kw 2.0tdi, vo odlicna sostojba so 4 novi gumi