Број на оглас: 3333921
Објавен на: 10.11.2019, 11:24
1 / 3

PRODAVAM TRAKTOR IMT 540

2.600 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam traktor imt 540 dobro socuvan vo ispravna sostojba...komplet dokumentacija mozi i zamena za kola


Info 075808877 goran