Број на оглас: 3333846
Објавен на: 30.06.2020, 21:04
1 / 4

Fiat Stilo 1.6. 16v za delovi

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Stilo 1.6. 16v. 2002 g vo delovi.
070.522.689....078.845.983