Број на оглас: 3333381
Објавен на: 13.08.2019, 08:39
1 / 6

Златни ретривери од одлични родители

100 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат кучиња од расата Златен ретривер,три машки и четири женски родени на 26.07.2019 год.
Таткото е шампион кој има освоено повеќе титули.
Мајката е со одличен квалитет која ги исполнува сите карактеристики на оваа раса.
На сликите се родителите и малите кутриња кои до нивното превземање ќе бидат вакцинирани и прочистени од паразити.