Број на оглас: 3332176
Објавен на: 20.02.2020, 23:15
1 / 4

Se prodava niva

9.500 €
Квадратура:
2100 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva 2 dekari ,sredena dokumentacija odma do aftopat