Број на оглас: 3332044
Објавен на: 19.08.2020, 21:06
1 / 5

Gribla/Cesli za borovinki/Грибла/Чешли за боровинки

600 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Грибла/чешли за собирање на боровинки, рачно изработени, одличен квалитет. Можат да се изработат по нарачка во зависност со колку шајки сакате, и дали сакате да имаат граничници или не.
Црвените грибла на сликата се со 33 шајки, а плавите се со 25.
Цена 600 денари,
праќам по карго