Број на оглас: 3331912
Објавен на: 16.02.2020, 20:48
1 / 12

Audi TT

3.666 € Цената не е фиксна 3.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
TT
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi TT 1.8 Quattro 180 ks turbo,4 novi gumi 18 , sportski filter za vozduh so zvuk, smeneto rebrast , vodna pumpa ,set lamela zamaec,redoven servis maslo filter,spremna za naredni 100 000 km, novi patosnici, 2 navlaki type R, radio pioneer usb, mozna zamena... za kesh ima lufta...