Број на оглас: 3331681
Објавен на: 30.06.2020, 23:54
1 / 1

Uljena / Maslena pumpa za Santa Fe, Tucson, Sportage, Carens

230 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Tип на делови:
Резервни делови за мотори

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova maslena, originalna pumpa - Hyundai.
Odgovara na Hyndai Tucson, Santa Fe, Kia Sportage..
Za detalni informacii javete se na: 077/655-377