Број на оглас: 3331678
Објавен на: 05.06.2020, 16:32
1 / 10

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66 KW REGISTRIRAN DO AVGUS 2020 G

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ford focus 1.6 tdci 66 kw uvezena pred tri godini od italija,registrirana do avgus 2020 g,full oprema maksimalno socuvan se funkcionira